Дарсіл® – прискорює відновлення клітин печінки
  Чи знаєте ви, що згідно з даними ВООЗ кожен третій житель планети страждає від захворювань пов'язаних з порушенням функцій печінки? Вживання жирної і смаженої їжі, перекус у сухом'ятку, фастфуд, хімічні добавки в продуктах харчування, переїдання, алкоголь, стреси – все це негативно впливає на функцію печінки. А без участі печінки не обходяться такі життєво важливі процеси в організмі, як травлення, кровообіг і обмін речовин.
  Печінка допомагає підтримувати баланс в організмі. З одного боку вона знешкоджує і виводить токсичні речовини, а з іншого - синтезує корисні.
  Як наслідок порушення функцій печінки, людина може відчувати:
  • загальний занепад сил;
  • тяжкість в правому підребер'ї;
  • гіркоту в роті;
  • відсутність апетиту.
  Ймовірно, неможливо повністю уникнути негативного впливу величезної кількості внутрішніх і зовнішніх факторів, що загрожують здоров'ю печінки. Але варто навчитися захищати цей орган. Ліки, що відновлюють функції печінки і покращують обмінні процеси, – це гепатопротектори.

  Одним з найбільш відомих, добре вивчених, безпечних і натуральних гепатопротекторів є розторопша. Основною діючою речовиною її екстрактів є силімарин, який перешкоджає проникненню токсинів в клітини печінки.

  Фармацевтичний ринок пропонує ефективні готові засоби на основі екстракту розторопші в зручних дозуваннях і формах випуску. Одним з таких засобів є Дарсіл® виробництва ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Дарсіл® – надійний лікарський засіб за доступною** ціною від вітчизняного виробника.
  Дарсіл® прискорює відновлення клітин печінки і, як наслідок, її функцій.
  Приймати Дарсіл® слід три рази на день по 1–2 таблетки, запиваючи водою. Лікар, зважаючи на тяжкість захворювання, може збільшити дозу до 2-4 таблеток в один прийом. В середньому курс лікування триває не менше трьох місяців.

  Дарсіл® може бути корисний:
  • тим, у кого є захворювання печінки;
  • тим, хто приймає лікарські засоби, які негативно впливають на функції печінки;
  • тим, хто працює на шкідливих виробництвах і з токсичними речовинами;
  • тим, хто вживає алкоголь і тим, у кого є болі в правому підребер'ї.
  Прийом Дарсілу® не тільки покращує загальний стан, зменшуючи слабкість, сонливість, неприємні відчуття в правому підребер'ї, а й позитивно впливає на біохімічні показники печінки.
  Дарсіл® – прискорює відновлення клітин печінки, сприяє поліпшенню її функцій. Зменшує відчуття слабкості, тяжкості в правому підребер'ї.
  **Мається на увазі різниця майже в 1,3 раза середньозваженої ціни за 1 блістер Дарсіл® № 100 в порівнянні з Карсіл® № 80 за результатами аналізу середньозважених цін в аптеках України станом на травень 2019 року згідно з даними системи дослідження ринку «Фармстандарт» (ТОВ «Моріон»).